SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 kush e lexon ket mesazh ka risi te larta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Agron
I sapo ardhur
I sapo ardhur


Numri i postimeve : 2
Age : 24
Registration date : 13/09/2009

MesazhTitulli: kush e lexon ket mesazh ka risi te larta   Sun Sep 13, 2009 11:11 am

U hanger mutin e lexove e Ta qifsha nonen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
kush e lexon ket mesazh ka risi te larta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: Argetim :: Futboll-
Kėrce tek: