SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Hallall

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anila
VizitorMesazhTitulli: Hallall   Fri Oct 05, 2007 5:18 pm

Veq deshta me ju pergezu per punen e bere.Hallall per punen e ber duke filluar nga admini i forumit e deri tek anetaret me te thjesht.shpresojm se do te inkuadrohen edhe me shum anetar.edhe njeher pergezime.te gjitha te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Webmaster
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Diku n'mahall
Registration date : 19/08/2007

MesazhTitulli: Re: Hallall   Sat Oct 06, 2007 11:03 am

flm shum per levdaten....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shprehu.ingoo.us
 
Hallall
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: SHPREHU :: Levdatat dhe Kritikat-
Kėrce tek: