SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Rregullorja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Webmaster
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Diku n'mahall
Registration date : 19/08/2007

MesazhTitulli: Rregullorja   Mon Aug 20, 2007 6:41 pm

Pershendetje te dashur anetare,
1- Postimet ne SHPREHU duhet te jene ne gjuhen shqipe, pervec rasteve te vecanta si citime, tekste kengesh, etj.
2- Postimet tuaja behen publike ne momentin qe ju i shrkuani ato ne SHPREHU FORUM.
3- Cdo postim duhet t’i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates. Ne rast te kundert postimet do te editohen ose fshihen.
4- Te evitohet dublikimi i temave. Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme eshte hapur me pare nga dikush tjeter.
5- Ndalohet perdorimi i fjalorit banal dhe ofendues. Thyerja e ketij rregulli do te sjelle paralajmerimin tuaj per perjashtim nga SHPREHU FORUM.
6- Postimet me permbajtje raciste, ofendime krahinore ose fetare jane rreptesisht te ndaluara. Shkrime te tilla mund te cojne ne perjashtimin tuaj pa paralajmerim.
7- Postimet qe permbajne materiale pornografike (foto, tekte ose lidhje me faqe te tilla) do te fshihen, dhe autori i tyre do te perjashtohet pa paralajmerim.
8- Reklamimi i websiteve te tjera, me qellim komercial eshte i ndaluar.
9- Stafi drejtues i SHPREHU nuk man asnje pergjegjesi per temat e hapura nga anetaret e tij, por do te nderhyje sa me shpejt kur keto tema jane ne kundershtim me rregullat.
10- Moderatoret kane te drejte te modifikojne apo fshijne cdo postim qe ata e shohin te arsyeshem. Nese mendoni se postimi juaj eshte fshire apo modifikuar pa te drejte, duhet te ankoheni tek administratori. Ne rast te kundert, nese sulmoni direkt nje moderator, do te perjashtoheni pa paralajmerim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shprehu.ingoo.us
 
Rregullorja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: SHPREHU :: Njoftime nga stafi-
Kėrce tek: