SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Thirrjet dhe sms e shokut met ardh ty.......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Webmaster
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Diku n'mahall
Registration date : 19/08/2007

MesazhTitulli: Thirrjet dhe sms e shokut met ardh ty.......   Sat Sep 22, 2007 10:25 pm

P.sh nese ti e ke tel.. e nje shokut apo nje shoqe edhe tash ti don me bo kush ta thirr ata kejt thirrjet e kejt sms me te ardh ty ose qfar numri jep ti ateher veprojm keshtu:
Marrim tel.. e shokut ose shoqes edhe sjellim numrin *21*044numri#
Edhe i mshojm per me e thirr qet numer pritni nja 5 sekonda mbas andej u aktivizuu tash ne qat tel.. qe e bone qaii tel spunon krejt thirrjet e kejt SMS te vin ne numer qe eke jap kur e ke shtyp *21*044numri# okeyy e tash p.shh nese done me ja hek apet e merr tel.. e ati shokut ose asaj shoqe edhe e sjell kete numer #21# edhe hiqet ky funksion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shprehu.ingoo.us
bardhi
I sapo ardhur
I sapo ardhur


Numri i postimeve : 1
Age : 25
Registration date : 13/10/2007

MesazhTitulli: Re: Thirrjet dhe sms e shokut met ardh ty.......   Sat Oct 13, 2007 1:09 pm

Webmaster shkruajti:
P.sh nese ti e ke tel.. e nje shokut apo nje shoqe edhe tash ti don me bo kush ta thirr ata kejt thirrjet e kejt sms me te ardh ty ose qfar numri jep ti ateher veprojm keshtu:
Marrim tel.. e shokut ose shoqes edhe sjellim numrin *21*044numri#
Edhe i mshojm per me e thirr qet numer pritni nja 5 sekonda mbas andej u aktivizuu tash ne qat tel.. qe e bone qaii tel spunon krejt thirrjet e kejt SMS te vin ne numer qe eke jap kur e ke shtyp *21*044numri# okeyy e tash p.shh nese done me ja hek apet e merr tel.. e ati shokut ose asaj shoqe edhe e sjell kete numer #21# edhe hiqet ky funksion

e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Webmaster
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Diku n'mahall
Registration date : 19/08/2007

MesazhTitulli: Re: Thirrjet dhe sms e shokut met ardh ty.......   Thu Oct 25, 2007 12:15 am

ju lutem bardhi rezentohuni niher.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shprehu.ingoo.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thirrjet dhe sms e shokut met ardh ty.......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thirrjet dhe sms e shokut met ardh ty.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: Mobil :: Mobile-
Kėrce tek: