SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 tung nga metal head

Shko poshtė 
AutoriMesazh
metalhead
I sapo ardhur
I sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 29
Location : Jam tu e lyp me GPS...
Registration date : 21/09/2007

MesazhTitulli: tung nga metal head   Fri Sep 21, 2007 7:26 pm

Une jam metalhead prndryshe buti qkemi hehehe lol!
Jam i martuar kam 4 femije ,2 vajza dhe 2 djem hehehe[b] lol! afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Webmaster
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Diku n'mahall
Registration date : 19/08/2007

MesazhTitulli: Re: tung nga metal head   Fri Sep 21, 2007 7:31 pm

Mire se vjen ne mesin ton metalhead(buti).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shprehu.ingoo.us
 
tung nga metal head
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: Diskutime :: Prezentimi-
Kėrce tek: