SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
limche
I sapo ardhur
I sapo ardhur


Numri i postimeve : 5
Registration date : 24/08/2007

MesazhTitulli: Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)   Tue Aug 28, 2007 8:42 pm

Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)

1.E Hapim Foton Me PAINT Cilen Dojna Me Qit Ne E-Mail (MSN)
2.Shkojm Save As .
3.Shkojm My Computer.
4.Local Disc C:/ .
5.Program Files
6.Msn Messenger
7.Emrin Fotos Ja Lojm LVBACk
8.E Ruajm Si format GIF
9.E Run Save As Dhe Te Del Foto


Qe si do duket msn:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: Computer and Internet Tools :: Msn/Yahoo/Paltalk/Icq...-
Kėrce tek: