SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Top 25 klubet me te pasura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
limche
I sapo ardhur
I sapo ardhur


Numri i postimeve : 5
Registration date : 24/08/2007

MesazhTitulli: Top 25 klubet me te pasura   Sun Aug 26, 2007 6:00 pm

1 Man Utd 740 milion £
2 Real Madrid 528 milion £
3 Arsenal 466 milion£
4 Bayern Münih 427milion £
5 AC Milan 420 milion £
6 Juventus 289 milion £
7 Inter Milan 282 milion £
8 Chelsea 274 milion £
9 Barcelona 273 milion £
10 Schalke 04 240milion £
11 Liverpool 231 milion £
12 Lyon 175 milion £
13 Newcastle 132 milion £
14 Tottenham 124 milion £
15 Roma 114 milion £
16 Hamburg 112 milion £
17 Man City 106 milion £
18 B Dortmund 101milion £
19 Ajax 100 milion £
20 Celtic 94 milion £
21 Everton 84 milion £
22 Marseille 80 milion £
23 West Ham £79 milion £
24 Rangers 75 milion £
25 Aston Villa 71 milion £
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Top 25 klubet me te pasura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: Argetim :: Futboll-
Kėrce tek: