SHPREHU

Zonė e dijes dhe ku fitohet dija......
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Temat e mbyllura dhe jo te mbyllura.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Webmaster
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Diku n'mahall
Registration date : 19/08/2007

MesazhTitulli: Temat e mbyllura dhe jo te mbyllura.   Fri Aug 24, 2007 4:53 pm

Te dashur miq te www.shprehu.tk ju njoftojm se disa nga temat nuk mund t'i shihni dhe ti lexoni pa qenė anėtar te forumit.Nder kto tema janė:MP3,SMS,Programe,Lojra etj..

Me respekt...
Staffi SHPREHU

_________________
www.shprehu.tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shprehu.ingoo.us
 
Temat e mbyllura dhe jo te mbyllura.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHPREHU :: SHPREHU :: Njoftime nga stafi-
Kėrce tek: